Sensor Cliniq Optyk - Salon optyczny Warszawa Wola

+ 48 22 710 33 50
umów się na wizytę

Pn - Pt 9:00 - 17:00

Naprawa

Dokręcenie, wymiana, uzupełnianie brakujących śrubek

Wypadła śrubka  z oprawy, lub jest ale oprawa stale się luzuje i próby jej dokręcenia nie przynoszą efektów zajrzyj do naszego salonu a z pewnością Ci pomożemy.

 

WYMINA FLEKSÓW

Kiedy śrubka w zauszniku jest na swoim miejscu, mimo to zausznik nie trzyma się frontu oprawy, najprawdopodobniej zerwałeś fleks. Bez obaw, twoje okulary da sie jeszcze naprawić. Możemy zaoferować wymianę fleksa lub wymianę całego zausznika na nowy jeżeli uszkodzenie jest objęte gwarancją.

 

WYMIANA ŻYŁKI

Jeżeli posiadasz okulary potocznie zwane "żyłkami", w ich konstrukcji jest żyłka podtrzymująca soczewkę, zdarza się, że żyłka tkwiąca w zagłębieniu soczewki wyślizgnie się lub zerwie, to żaden problem nasi specjaliści poradzą sobie z zaistniałym problemem.

 

MYCIE OKULARÓW

Raz na pół roku zalecamy dezynfekcję i czyszczenie okularów w myjce ultradźwiękowej w naszym salonie. Jeśli twoje soczewki często się mażą i nie możesz ich doczyścić, istnieje duże prawdopodobieństwo, że między oprawką i soczewkami zebrał się brud, który można usunąć czyszczeniemmyjce ultradźwiękowej.

 

Okulary zakupione w naszym salonie naprawiamy bezpłatnie

W ramach bezpłatnego serwisu zapewniamy:

czyszczenie okularów,

regulację zawiasów,

wymianę śrubek,

prostowanie i dopasowywanie oprawy.